Lietuvos rankinio federacija kartu su sportininkais parengė socialinę reklamą, raginančią vairuoti atsakingai ir išsilieti aikštelėje, o ne keliuose.  Niekam ne paslaptis, kad Lietuva vis dar pirmauja Europoje pagal eismo įvykių ir juose žūstančių žmonių skaičių. Pagrindinė avarijų priežastis – žmogiškasis faktorius. Vienas sėda prie vairo neblaivus, kitas pamiršta, kad gatvė nėra lenktynių trasa, trečias nori „pamokyti“ kitus eismo dalyvius ar pasipuikuoti prieš merginą.

Pasekmės… visiems žinomos ir, dažniausiai, tragiškos. Būtent todėl socialinių reklamų, kuriuose dalyvauja žinomi, visuomenės dėmesį patraukiantys asmenys, mūsų šalyje vis dar reikia. Ir reikia nemažai, tačiau norisi tikėtis, kad vieną dieną tragiškus įvykius menančias ir akcentuojančias reklamas pakeis linksmi filmukai apie saugias Lietuvos gatves bei draugiškus ir pareigingus vairuotojus.

Nuo įkėlimo šią socialinę reklamą peržiūrėjo daugiau kaip 1 000 internautų, tačiau, įvertinus Lietuvos vairuotojų gretas, norisi, kad peržiūrų būtų šimtus kartų daugiau ir kad jos pasiektų „adresatus“ – kelių erelius, kelių chuliganus ir kitus nedrausmingus eismo dalyvius, kurie savo emocijas įpratę demonstruoti keliuose, taip keldami pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams…

Idėja: Lietuvos rankinio federacija

Studija: Pinigų mašina

Parašykite komentarą