Senovinės technikos klubas Klasika sukūrė vaizdų pasakojimą apie senovinių, istorinių, retro (tinka visi apibūdinimai) automobilių paradą – parodą „Nesenstanti klasika“. Mūsų tautiečiai – tikri auksarankiai. Jie ne tik sugeba išsaugoti ne vieną dešimtmetį „nugyvensuį“ transportą, bet ir, esant reikalui, jį sutvarkyti, išblizginti ir „išleisti į kelią“, kad istoriniai, seniai nebegaminami ir tik kolekcionierių garažuose užtinkami automobiliai džiugintų praeivių akis ir keltų nuotaiką.

Skirtingai nuo mūsų dienų automobilių pramonės, senoviniai automobiliai buvo kuriami tarsi atskiri meno šedevrai – kiekvienas turėjo savo stilių, ypatingą dizainą, savybes, kurių neturėjo konkurentų produkcija. Visą tai galima pamatyti patiems, apžiūrint ar, šeimininkui leidus, pačiupinėjant įspūdingai atrodančius, tačiau puikiai važiuojančius „senukus“. Įdomu, ar bent vienas šios dienos serijinis modelis galės pasigirti tokiu populiarumu po kokių 40 – 50 metų.

Gaila tik, kad prieš metus įkeltas reportažas taip ir nesulaukė visuomenės dėmesio – 55 peržiūros – bet tikimės, kad jau artimiausiu metu situacija pasikeis į gerą.

 

Parašykite komentarą